Darmowa dostawa od 199,00 zł
pl
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GP TONER - tonery i tusze do drukarek

www.gptoner.pl

 

GP TONER Spółka Cywilna

ul. Głogowska 37 piętro III pokój 310/311 (biuro)

ul. Głogowska 43 (magazyn)

45-315 Opole

biuro@gptoner.pl

NIP: 7543285884

 

Konto bankowe:

ING Bank Śląski: 57 1050 1504 1000 0092 7892 4569

Chcesz odebrać swoją przesyłkę osobiście? 

Jesteśmy dla Ciebie otwarci od poniedziałku do piątku! 

Godziny otwarcia:

Biuro od 8:00 do 16:00

Magazyn od 7:00 do 15:00

Odbiór przesyłki osobistej należy wykonać w dwóch krokach:

1. W pierwszej kolejności opłać swoje zamówienie i odbierz dowód opłaty: zapraszamy do naszego biura - ul. Głogowska 37 piętro III pokój 310/311, Opole

2. Następnie odbierz przesyłkę w naszym magazynie - ul. Głogowska 43, Opole

 

Biuro:

kom.: 508-384-007

tel./fax.: (77) 455-09-77

 

Dział sprzedaży:

Anna Kisiel: 534-343-489e-mail: anna.kisiel@gptoner.pl

Marek Dobrowolski: 508-384-007e-mail: marek.dobrowolski@gptoner.pl


Kierownik działu sprzedaży

Alicja Antoniewicz: 881-320-104,e-mail: alicja.antoniewicz@gptoner.pl

tel./fax.: (77) 455-09-77,e-mail:zamowienia@gptoner.pl


Księgowość:

Marzena Poźniak: 502-565-496, e-mail: marzena@gptoner.pl

 

Reklamacje i zwroty:

tel./fax.: 508-384-007, e-mail: reklamacje@gptoner.pl

 

 

Biuro obsługi klienta

Tel: 508-384-007

Telefon stacjonarny: 774-550-977

E-mail: zamowienia@gptoner.pl

Pełna nazwa: GP TONER Marzena i Grzegorz Poźniak Spółka Cywilna

Adres: ul. Głogowska 37, Opole (POLSKA)

Właściciel sklepu

GP TONER Marzena i Grzegorz Poźniak Spółka Cywilna

ul. Lawendowa 47

, 45-470 Opole

(POLSKA)

NIP: PL7543285884

Numer konta do wpłat: 57 1050 1504 1000 0092 7892 4569

Nasz bank: ING Bank Śląski

Odwiedź jeden z naszych sklepów

Jeśli sam chcesz odebrac zamówienie lub obejrzeć nasz asortyment, możesz to zrobić w jednym z wielu naszych sklepów. Sprawdz adresy i godziny dostaw, aby wybrać sklep, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz nasze sklepy
pixel