Wczytuję dane...
Model: GP-FA83
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Toner zamiennik KX-FA83


Kolor: czarny


Wydajność: 5000 str. A4 przy 5% pokryciu


Pasuje do drukarek:

Panasonic KX-FL511

Panasonic KX-FL512

Panasonic KX-FL513

 

 

 

Najwyższa jakość

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakością. Nasze tonery GP- FA83są testowane zgodnie z normą ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19758. Ponadto, w celu ciągłej kontroli jakości wszystkich naszych produktów, są one poddawane rygorystycznym testom jakościowym i wydajnościowym (podczas których do pomiaru wydajności stosuje się znormalizowaną stronę A4 o zaczernieniu 5%).


Stanowi to najlepszą gwarancję nie tylko wysokiej jakości naszych tonerów do Panasonic ale również bezpiecznego użytkowania i bezproblemowej eksploatacji urządzeń drukujących.

 


Pewność i bezpieczeństwo

Wszystkim naszym Klientom oferujemy możliwość wypróbowania tonerów do GP- FA83 przez okres 14 dni. Jeżeli produkt nie spełni oczekiwań klienta, GP TONER zwróci koszty zakupu! Szczegółowe informacje na temat warunków zwrotu towarów zawarte są w Regulaminie. Ponadto wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.


Jeśli wciąż wahasz się i nie wiesz, czy skorzystać z usług firmy GP TONER, po prostu zadzwoń do nas pod numer (77) 455-09-077.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego również te osoby, które potrzebują pomocy podczas wypełniania formularza lub po prostu nie lubią kupować przez Internet i wolą dokonać zamówienia drogą telefoniczną. Czekamy na Państwa telefony w godzinach 8:30–16:30.


Zakupy w GP TONER to gwarancja jakości i bezpieczeństwo transakcji!