Wczytuję dane...
Model: GP_TK30
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Toner zamiennik TK30

 

Kolor: Czarny

 

Wydajność: 33 000 str. A4 przy 5% pokryciu.

 

Pasuje do drukarek:

Kyocera FS 7000(+),

Kyocera FS 9000.

 


Najwyższa jakość

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakością. Nasze tonery TK-30 są testowane zgodne z normą ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19758. Ponadto, w celu ciągłej kontroli jakości wszystkich naszych produktów, są one poddawane rygorystycznym testom jakościowym i wydajnościowym (podczas których do pomiaru wydajności stosuje się znormalizowaną stronę A4 o zaczernieniu 5%).


Stanowi to najlepszą gwarancję nie tylko wysokiej jakości naszych tonerów do Kyocera FS 7000, 9000 ale również bezpiecznego użytkowania i bezproblemowej eksploatacji urządzeń drukujących.

 


Ekologiczność i ekonomiczność

Nasze tusze i tonery są produktami refabrykowanymi, co oznacza, że składają się zarówno z elementów nowych, jak i pochodzących z recyklingu. Wszystkie użyte do produkcji surowce są dobierane z wielką starannością, co jest gwarancją optymalnej wydajności i najwyższej jakości. Po demontażu uzyskanego w procesie recyklingu kartridża oraz ocenie stopnia jego eksploatacji, zużyte elementy podlegają wymianie na nowe. Dotyczy to zarówno elementów ruchomych (na przykład bębnów OPC), jak i nieruchomych (takich jak listwy zbierające), a także chipów zliczających.


Wciąż ulepszamy metody produkcji, podczas której kilkakrotnie wykonujemy testy jakościowe zarówno samego kartridża, jak i gotowego produktu. Ostatnią czynnością w procesie produkcyjnym jest hermetyczne zapakowanie produktu, zapobiegające naświetleniu światłoczułych elementów.


Wszystkie te czynności, oparte na recyklingu, są nie tylko ekologiczne, ale również wpływają na cenę produktów, sprawiając, że jest ona konkurencyjna i bardzo atrakcyjna dla klientów.

 


Pewność i bezpieczeństwo

Wszystkim naszym Klientom oferujemy możliwość wypróbowania tonerów do Kyocera FS 7000, 9000 przez okres 14 dni. Jeżeli produkt nie spełni oczekiwań klienta, GP TONER zwróci koszty zakupu! Szczegółowe informacje na temat warunków zwrotu towarów zawarte są w Regulaminie. Ponadto wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.


Jeśli wciąż wahasz się i nie wiesz, czy skorzystać z usług firmy GP TONER, po prostu zadzwoń do nas pod numer (77) 455 09 77.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego również te osoby, które potrzebują pomocy podczas wypełniania formularza lub po prostu nie lubią kupować przez Internet i wolą dokonać zamówienia drogą telefoniczną. Czekamy na Państwa telefony w godzinach 8:30–16:30.


Zakupy w GP TONER to gwarancja jakości i bezpieczeństwo transakcji!