loadingimg

Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

koszty wysyłki

Znak jakości !

Znak Jakości

Oceń nasz sklep
Szukane słowa
Nowości:

Tylko u Nas zamieniki do Epson XP-235, Epson XP-335, Epson XP-435 ! Symbole tuszu to T2991, T2992, T2993, T2994. Sprawdź naszą ofertę.

-----------------------------

Już dostępne tusze Canon MG5750 oraz pozostałych modeli Canon MG7750 i MG6850. Niesamowite kolory oraz trwałość druku pozwala cieszyć się twysoką jakością zdjęć. Syblole kolrów to PGI-570XL oraz CLI-571XL Zacznij oszczędzac już dziś !

-----------------------------

Od dziś również w ofercie zamienniki tonery do samsung CLX-3175 o wydajności równej produktom OEM. Jest to doskonała alternatywa dla osób chcących drukowac ekonomicznie. Produkt przyjazny dla środowiska.

Toner Zamiennik do Kyocera FS 600, 680, 800 - TK16

GP_TK16
KUP TERAZ!

Realizacja zamówienia: 24 godzin

 
Cena:141,33 PLN*
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
*z podatkiem VAT
 
O produkcie
 Gwarancja: 10 lat


Oferujemy najwyższej jakości tonery do Kyocera FS 600, FS 800. Wydajność tonerów testowana według normy ISO/IEC 19752. Gwarantujemy 100% satysfakcji. Zacznij oszczędzać już dziś i kup toner Kyocera FS 600, FS 800.
Opis produktu

Toner zamiennik TK16

 

Kolor: Czarny

 

Wydajność: 3 600 str. A4 przy 5% pokryciu.

 

Pasuje do drukarek:

Kyocera FS 600,

Kyocera FS 680,

Kyocera FS 800.

 

 

Najwyższa jakość

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakością. Nasze tonery {symbol-oryginalny} są testowane zgodnie z normą ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19758. Ponadto, w celu ciągłej kontroli jakości wszystkich naszych produktów, są one poddawane rygorystycznym testom jakościowym i wydajnościowym (podczas których do pomiaru wydajności stosuje się znormalizowaną stronę A4 o zaczernieniu 5%).


Stanowi to najlepszą gwarancję nie tylko wysokiej jakości naszych tonerów do {wszystkie drukarki} ale również bezpiecznego użytkowania i bezproblemowej eksploatacji urządzeń drukujących.

 


Ekologiczność i ekonomiczność

Nasze tusze i tonery są produktami refabrykowanymi, co oznacza, że składają się zarówno z elementów nowych, jak i pochodzących z recyklingu. Wszystkie użyte do produkcji surowce są dobierane z wielką starannością, co jest gwarancją optymalnej wydajności i najwyższej jakości. Po demontażu uzyskanego w procesie recyklingu kartridża oraz ocenie stopnia jego eksploatacji, zużyte elementy podlegają wymianie na nowe. Dotyczy to zarówno elementów ruchomych (na przykład bębnów OPC), jak i nieruchomych (takich jak listwy zbierające), a także chipów zliczających.


Wciąż ulepszamy metody produkcji, podczas której kilkakrotnie wykonujemy testy jakościowe zarówno samego kartridża, jak i gotowego produktu. Ostatnią czynnością w procesie produkcyjnym jest hermetyczne zapakowanie produktu, zapobiegające naświetleniu światłoczułych elementów.


Wszystkie te czynności, oparte na recyklingu, są nie tylko ekologiczne, ale również wpływają na cenę produktów, sprawiając, że jest ona konkurencyjna i bardzo atrakcyjna dla klientów.

 


Pewność i bezpieczeństwo

Wszystkim naszym Klientom oferujemy możliwość wypróbowania tonerów do {drukarki- wypisać } przez okres 14 dni. Jeżeli produkt nie spełni oczekiwań klienta, GP TONER zwróci koszty zakupu! Szczegółowe informacje na temat warunków zwrotu towarów zawarte są w Regulaminie. Ponadto wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.


Jeśli wciąż wahasz się i nie wiesz, czy skorzystać z usług firmy GP TONER, po prostu zadzwoń do nas pod numer (77) 455 09 77.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego również te osoby, które potrzebują pomocy podczas wypełniania formularza lub po prostu nie lubią kupować przez Internet i wolą dokonać zamówienia drogą telefoniczną. Czekamy na Państwa telefony w godzinach 8:30–16:30.


Zakupy w GP TONER to gwarancja jakości i bezpieczeństwo transakcji!