Wczytuję dane...
Gwarancja

Gwarancja

 

Gwarantujemy, że produkty działają w prawidłowy sposób i nie spowodują uszkodzenia Twojej drukarki. Jeżeli produkt nie działa w przewidziany sposób, GP TONER gwarantuje jego wymianę na nowy produkt. Jeżeli chcesz złożyć reklamację towaru, który był uszkodzony w momencie dostawy, należy do 7 dni złożyć reklamację, abyśmy mogli przekazać ją firmie przewozowej. Na wszystkie nasze produkty dajemy aż 10 lat gwarancji.

 

Prawo do zwrotu

 

GP TONER umożliwia swoim klientom zrezygnowanie z zakupu bez określonego powodu w ciągu 90 dni od daty wystawienia paragonu/faktury. Klient odsyła Sprzedawcy Towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od zawiadomienia Sprzedawcy o odstąpieniu od Umowy, w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Jeżeli doszło do zmiany stanu Towaru przekraczającej zakres zwykłego zarządu, Sprzedawca może dochodzić odszkodowania w granicach przewidzianych przepisami prawa. Napisz do nas reklamacje@gptoner.pl, aby otrzymać dalsze instrukcje oraz protokół zwrotu, który należy wypełnić i odesłać wraz ze zwracanym towarem. Podaj numer faktury, zamówienia i swój numer klienta.

Więcej informacji o prawie do odstąpienia od umowy znajdziesz w regulaminie.

.

Gwarancja najniższej ceny

 

Gwarancja najniższej ceny oznacza, że jeżeli po dokonaniu zakupu w gptoner.pl, znajdą Państwo taki sam produkt taniej w innym sklepie, otrzymają Państwo kod rabatowy o wartości 105% różnicy w cenie produktu. W celu otrzymania kuponu prosimy wysłać zgłoszenie wraz z linkiem do sklepu na adres reklamacje@gptoner.pl

Produktem identycznym jest produkt tego samego modelu czy rodzaju z identycznymi oznaczeniami kodowymi producenta: rozmiar, kolor oraz o takich samych właściwościach jak produkt objęty gwarancją najniższej ceny w sklepie gptoner.pl. Cena produktu identycznego wyrażona musi być w PLN.

Klient może ubiegać o zwrot w terminie 10 dni od momentu złożenia zamówienia.

Gwarancja Najniższej Ceny dotyczy wyłącznie sklepów internetowych działających na terenie Polski, dotyczy wyłącznie firm prowadzących działalność gospodarczą oraz nie obejmuje produktu objętego promocją w podanym przez Klienta sklepie.

 

Reklamacje

 

Gwarantujemy, że zamówione przez Ciebie towary będą pozbawione wad przy dostawie. Jeżeli otrzymasz uszkodzony lub niewłaściwy towar, prosimy o jak najszybszy kontakt, abyśmy mogli skorygować błąd. Po odebraniu zgłoszenia dział obsługi klienta prześle Ci protokół zwrotu, który powinieneś wypełnić i dołączyć do odsyłanych towarów.

Zwracane reklamowane kartridże nie mogą być puste, ponieważ wtedy są one zużyte i nie można ich uznać za wadliwe. Zastrzegamy sobie prawo do wystawienia faktury za kartridż wysyłany w zamian, jeżeli zwrócony nabój reklamowany był pusty/zużyty.

UWAGA! Przed odesłaniem wadliwego/niewłaściwego towaru musisz skontaktować się z działem obsługi klienta, by Twoja reklamacja została uwzględniona i aby otrzymać instrukcję odpowiedniego spakowania towaru w drodze powrotnej.

 

Uszkodzenia w czasie transportu

 

Pokrywamy koszty wszelkich uszkodzeń, jakie mogą wystąpić podczas transportu do klienta. Jeżeli przy odbiorze przesyłki stwierdzisz, że uległa ona uszkodzeniu podczas transportu. Należy wtedy zgłosić do nas taką sytuację na maila reklamacje@gptoner.pl wysyłając zdjęcia uszkodzonej paczki i produktu.

 

 

Toner na próbę

 

1. Otrzymujecie Państwo toner na próbę i w ciągu 14 dni sami podejmujecie decyzję:

  • zakupu, jeżeli są Państwo zadowoleni;
  • zwrotu, przy braku satysfakcji.

2. Podczas trwania testu udzielamy gwarancji na sprzęt drukujący.