Wczytuję dane...

Kod producenta : GP-E202XL M

Rodzaj: Zamiennik

Kod OEM : Epson No. 202XL

Kolor : Magenta - Czerwony 

Pojemność : 13ml czerwony 

-----------------------------------------------------------------

Mamy pewność co klasy naszych produktów. 

Zawiera CHIP. Pokazuje poziom zużycia tuszu.

Zamiennik  do Epson 202XL


Kaseta do Epson 202XL o dużej pojemności 13 ml. Zamienniki z tuszem do Epson 202XL można stosować w kilku typach drukarek Epson Expression Premium XP-6000, Epson Expression Premium XP-6005, Epson Expression Premium XP-6100Kompatybilne tusze do Epson 202XL są nabojami marki premium, które są wykonane z nowych elementów. To sprawia, że ​​ten toner jest kompatybilny z Epson 202XL. Wysoka jakość i atrakcyjna cena czyni ten produkt bardzo atrakcyjnym.


Tani zamiennik Epson 202XL
 dostępny od ręki


Zamów już teraz tusz do Epson 202XL na naszej stronie gptoner.pl. Nasze zamienniki 202XL są bezpieczne dla drukarki. Mają zainstalowany chip. Po prostu wkładasz toner do drukarki. Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne i szybkie. Posiadamy ceryfikat SSL. Wszystkie zamienniki Epson 202XL wysyłamy w ciągu 24 godzin. Oferujemy również darmowe zwroty dla wszystkich klientów.

 

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli, wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z rożnymi urządzeniami.