Wczytuję dane...

HP OfficeJet Pro 6230

Tusze HP OfficeJet Pro 6230

HP OfficeJet Pro 6230

Profesjonalna drukarka HP OfficeJet Pro 6230 to jakość kolorowych dokumentów i efektownych materiałów – przy bardzo niskim koszcie druku. Nawet do 50% taniej w porównaniu z drukarkami laserowymi. Drukarka HP OfficeJet 6230 została zaprojektowana z myślą o wydajności i możliwości druku mobilnego – w pracy, w domu i w podróży.

Tanie zamienniki HP OfficeJet Pro 6230

W ofercie do drukarki HP OfficeJet 6230 posiadamy tusze oryginalne jak i równie dobre zamienniki. Sprawdziliśmy ich jakość i wydajność. Niczym nie odbiegają od produktu HP. Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów, wszytkie produkty posiadaja 10 letnią gwarancję.

Tusze HP OfficeJet 6230 - szybka dostawa 24h

Jeżeli skorzystasz z naszej oferty i zdecydujesz się na zakup tuszy do twojej drukarki masz gwarancję, że wyslemy do ciebie tusze w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Ponad to kupując u nas tusze do HP OfficeJet 6230 otrzymujesz ubezpieczenie do 10000 złotych w razie wypadku jakbyśmy nie wykonali tego zlecenia. Szeroki wybór wysyłki towaru od Poczty Polskiej, Paczkomatów czy Kurier. Skorzystaj z naszej oferty i zacznij już dziś oszczędzać.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów