Wczytuję dane...
Model: GP-CX11
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Toner zamiennik


Kolor: purpurowy


Wydajność: 4000 str. A4 przy 5% pokryciu


Pasuje do drukarek:

Epson AcuLaser C1100

Epson AcuLaser C1100N

Epson AcuLaser CX 11N

Epson AcuLaser CX 11NF

 

 

 

Najwyższa jakość

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakością. Nasze tonery GP- CX11 są testowane zgodnie z normą ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19758. Ponadto, w celu ciągłej kontroli jakości wszystkich naszych produktów, są one poddawane rygorystycznym testom jakościowym i wydajnościowym (podczas których do pomiaru wydajności stosuje się znormalizowaną stronę A4 o zaczernieniu 5%).


Stanowi to najlepszą gwarancję nie tylko wysokiej jakości naszych tonerów do Epson C1100, CX11 ale również bezpiecznego użytkowania i bezproblemowej eksploatacji urządzeń drukujących.

 


Pewność i bezpieczeństwo

Wszystkim naszym Klientom oferujemy możliwość wypróbowania tonerów do Epson C1100, CX11 przez okres 14 dni. Jeżeli produkt nie spełni oczekiwań klienta, GP TONER zwróci koszty zakupu! Szczegółowe informacje na temat warunków zwrotu towarów zawarte są w Regulaminie. Ponadto wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.


Jeśli wciąż wahasz się i nie wiesz, czy skorzystać z usług firmy GP TONER, po prostu zadzwoń do nas pod numer (77) 455-09-077.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego również te osoby, które potrzebują pomocy podczas wypełniania formularza lub po prostu nie lubią kupować przez Internet i wolą dokonać zamówienia drogą telefoniczną. Czekamy na Państwa telefony w godzinach 8:30–16:30.


Zakupy w GP TONER to gwarancja jakości i bezpieczeństwo transakcji!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...